22 грудня – День енергетика
![](/files/news/65a90e2e87465.jpg)
Люди, які тримають енергетичний фронт і не дають Україні поринути у пітьму, стали ще одними героями цієї війни.
Там де морок і темрява, ви запалюєте світло і зігріваєте теплом. Повертаєте до життя українські міста і села. Цілодобово, без вихідних, у надскладних умовах.
Разом із усіма енергетиками України ми стійко працюємо, повертаючи світло і тепло у кожну домівку. Разом нам вдалося вистояти минулої зими. І ми продовжуємо тримати енергетичний фронт.
Працюємо задля спільної Перемоги
![</div>
<div>
<div style=](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)